Kahjoon hintaaaan...

19.9.-2-10.2022 Iso Omena, Kamppi & Tripla

SMALL PLATTER 8,90€

5 siipeä/boneless/nochicken
kastike & ranskalaisia/riisi

NoChicken +2€

SUPER PLATTER 29.90€

20 siipeä/ boneless/nochicken
kastike & 2 x ranskalaiset / riisi

NoChicken +5€

Pepsin / Pepsi Maxin ostajalle toinen tölkki kaupan päälle!

soossit:

Pretty Boy Buffalo

Lempeän tulinen Pretty Boy signature buffalokastike & raikasta piimä-tuorejuustodressingiä, ruohosipulilla viimeisteltynä
(laktoositon, gluteeniton)

Bang Coq

Karamellinen valkosipuli-chilikastike, rapeaa valkosipulia, limeä & chiliä, korianterilla koristeltuna
(maidoton, gluteeniton, sisältää kalakastiketta)

Soul Survivor

Täyteläinen gochujang- kastike, raikasta piimä-tuorejuustodressingiä & kevätsipulia, kimchi-seesamilla ripoteltuna (laktoositon)

Buttered Chick

Täyteläinen tomaattipohjainen butter chicken -kastike, chiliä, korianteria, raita-kastiketta & Paratha-leipää
(laktoositon)

Green Papi

Tulinen, vihreä Aji Verde- kastike chilistä ja korianterista, Creme Fraiche- dressingiä & ruohosipulia
(vegaaninen)

KANAVERSUMI™

PRETTY BOY ISO OMENA

Kauppakeskus Iso Omena
Piispansilta 11, 02230 Espoo
📧 omena@prettyboy.fi
📞 +358 50 382 6540

Ma-To 10.30-21
Pe 10.30-22
La 11-22
Su 12-20

PRETTY BOY KAMPPI

Malminrinne 2-4, 00100 Helsinki
sis.käynti Malminkadun puolelta!
📧 kamppi@prettyboy.fi
📞 +358 50 541 7892

Ma-To 11-21
Pe-La 11-23
Su 12-22

PRETTY BOY TRIPLA

Mall of Tripla
Firdonkatu 2 B, 00520 Helsinki 
📧 tripla@prettyboy.fi
📞 +358 50 544 3364

Ma-To 10.30-21
Pe 10.30-21
La 11-21
Su 12-20

 

 

PRETTY BOY AIRPORT

Helsinki-Vantaan lentoasema
Lentoasemantie 1, 01530 Vantaa 
📧 airport@prettyboy.fi
📞+358 50 544 8022

Ma-To 10-23.30
Pe 10-00
La 10-23.30
Su 10-00

PRETTY BOY WHEELER

📧 info@prettyboy.fi

Kausi 2022 Töölöntorilla on pulkassa. Wheeler kiertelee tapahtumissa!

Mikäli tapahtumayhteisytyö kiinnostaa, ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Pretty Boy® Oy
📧 info@prettyboy.fi

Toimitusjohtaja:
Mikko Mollberg
mikko@prettyboy.fi 

Operatiivinen johtaja:
Sari Kinnunen
sari@prettyboy.fi 

Markkinointi:
Daniela Lagerström
daniela@prettyboy.fi