About Us

Pretty Boy® Tripla

Mall of Tripla, 1 krs. Market Zoo

Wolt Pretty Boy

Firdonkatu 2 00520 Helsinki

Maanantai-Torstai
10.30-21
Perjantai
10.30-21
Lauantai
11-21
Sunnuntai
12-20

Lounas arkisin klo. 11-15

Kamppi ravintolat, siipiravintola, wings

Yhteystiedot

📞 +358505443364
tripla@prettyboy.fi

KANAVERSUMI™

PRETTY BOY ISO OMENA

Kauppakeskus Iso Omena
Piispansilta 11, 02230 Espoo
📧 omena@prettyboy.fi
📞 +358 50 382 6540

Ma-To 10.30-21
Pe 10.30-22
La 11-22
Su 12-20

PRETTY BOY KAMPPI

Malminrinne 2-4, 00100 Helsinki
sis.käynti Malminkadun puolelta!
📧 kamppi@prettyboy.fi
📞 +358 50 541 7892

Ma-To 11-21
Pe-La 11-23
Su 12-22

PRETTY BOY TRIPLA

Mall of Tripla
Firdonkatu 2 B, 00520 Helsinki 
📧 tripla@prettyboy.fi
📞 +358 50 544 3364

Ma-To 10.30-21
Pe 10.30-21
La 11-21
Su 12-20

 

 

PRETTY BOY AIRPORT

Helsinki-Vantaan lentoasema
Lentoasemantie 1, 01530 Vantaa 
📧 airport@prettyboy.fi
📞+358 50 544 8022

Ma-To 10-23.30
Pe 10-00
La 10-23.30
Su 10-00

PRETTY BOY WHEELER

📧 info@prettyboy.fi

Kausi 2022 Töölöntorilla on pulkassa. Wheeler kiertelee tapahtumissa!

Mikäli tapahtumayhteisytyö kiinnostaa, ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Pretty Boy® Oy
📧 info@prettyboy.fi

Toimitusjohtaja:
Mikko Mollberg
mikko@prettyboy.fi 

Operatiivinen johtaja:
Sari Kinnunen
sari@prettyboy.fi 

Markkinointi:
Daniela Lagerström
daniela@prettyboy.fi